Експериментальний майданчик за МАС

     Шановні педагоги, колеги! Усі, хто бажає долучитися до всеукраїнського експерименту по впровадженні МАС у дошкільних навчальних закладах та початковій школі, телефонуйте до нас за тел. 093-69-10-536, 050-08-93-986, 097-32-15-401.  Ми надаємо консультації та допоможемо у складанні заявки на участь. Запрошуємо до активної співпраці в рамках всеукраїнського експерименту.

     Підтримаємо та допоможемо!

     Всеукраїнський експеримент «Розвиток асоціативного мислення на початковому етапі навчання іноземної мови» стартував у 2015 році на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради».

     Терміни проведення експерименту: травень 2015 – червень 2020 р.р.

     Етапи експериментально-дослідної роботи:

 • організаційно-підготовчий етап (травень – серпень 2015 р.)
 • концептуально-діагностичний етап (вересень 2015 р. – серпень 2016 р.)
 • формувальний етап (вересень 2016 р. – червень 2019 р.)
 • узагальнювальний етап (липень 2019 р. – червень 2020 р.)

     На даний час успішно завершені I-й організаційно-підготовчий та II-й концептуально-діагностичний етапи експериментально-дослідної роботи.

     Розпочинається III-й формувальний етап експерименту.

     Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України схвалив роботу ініціативної групи щодо упровадження МАС у процес навчання іноземних мов дошкільників і учнів молодшого шкільного віку та рекомендував його використання у ширшій мережі дошкільних і шкільних навчальних закладів.

     (Див. витяг із протоколу №6 від 0.7.06.2017 р. розширеного засідання відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України).

ДОКУМЕНТАЦІЯ (Всеукраїнський експеримент «Розвиток асоціативного мислення на початковому етапі навчання іноземної мови»):

 1. заявка на проведення дослідно-еспериментальної роботи за темою «Розвиток асоціативного мислення на початковому етапі навчання іноземної мови» на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»
 2. Наказ МОН України №477 від 28.04.2015 про проведення дослідно експериментальної роботи на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради».
 3. Програма дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток асоціативного мислення на початковому етапі навчання іноземної мови» на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»
 4. Звіт про завершення І (організаційно-підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою: «Розвиток асоціативного мислення на початковому етапі навчання іноземної мови» на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»
 5. Наказ МОН України №106 від 09.02.2016 про завершення І (організаційно-підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»
 6. Програма ІІ (концептуально-діагностичного) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток асоціативного мислення на початковому етапі навчання іноземної мови» на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»
 7. Звіт про завершення ІІ (концептуально-діагностичного) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою: «Розвиток асоціативного мислення на початковому етапі навчання іноземної мови» на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради» за вересень 2015 р. – серпень 2016 р.
 8. Наказ МОН України №480 від 27.03.2017 про завершення ІІ (концептуально-діагностичного) етапу дослідно-експериментальної роботи на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»
 9. Програма ІІІ (формувального) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Розвиток асоціативного мислення на початковому етапі навчання іноземної мови» на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»

               10.  Витяг із протоколу №6 від 07.06.2017 р. розширеного засідання відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com