Последние Статьи
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвален ...»
Розроблено навчально-методичні плакати "Настільні ігри" для ДНЗ, 1-го та 2-го класів. Унікал ...»
Популярные Статьи
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності   &nb ...»
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій с ...»
"ПОЧАТКОВА ШКОЛА" №8 2011 рік _ У процесі навчання англійської мови однією з основних проблем є з ...»

Школи, які працюють за МАС

Вид:
  • На странице:
  • 15
  • 25
Долучайтеся до ДРУЗІВ
Шановні учителі і керівники гуртків англійської мови! Якщо ви працюєте за Методом Асоціативних Символів, або впроваджуєте його елементи ви можете долучитися до наших ДРУЗІВ і сторінка з вашим портфоліо буде розміщена на нашому сайті. Пишіть та надсилайте ваші матеріали на адресу svitlana.gunko@gmail.com. та дзвоніть за телефонами З повагою, Світлана Гунько! ..
12.12.2015    Просмотров: 1914
Olga’s Parfeniuk an English teacher at the Pre-school educational institution №4 Lutsk              Ольги Сергіївни керівника гуртка англійської мови дошкільного навчального закладу №4 міста Луцька          Promise myself… To talk health, happiness and prosperity to every person I meet. To look at the sunny side of everything and to make my optimism come true. To think only of the be..
11.12.2015    Просмотров: 916
Смаль Людмила Феофілівна - завідувач ДНЗ №8 . Ткачук Наталія Олександрівна - керівник гуртка англыйськоъ мови. ..
11.12.2015    Просмотров: 1097
м. Луцьк ДНЗ №7
Коваль Галина Дмитрівна - завідувач ДНЗ №7 . Гунько Світлана Віталіївна - вчитель англійської мови, автор методу асоціативних символів.     Даний метод допомагає не тільки зробити процес вивчення іноземної мови легким, бажаним, захоплюючим для дитини, а й надзвичайно полегшує роботу вчителя. Вчитель постійно дає найрезультативніші уроки, а не тільки спеціально підготовлені в ідеально створених для того умовах.     Наша мета: навчаючи дітей через імі..
11.12.2015    Просмотров: 2262
Морозюк Леся Валентинівна - завідувач ДНЗ. Гарбарук Галина Юріївна - вчитель англійської мови.     Мрією всього мого життя було стати вчителем англійської мови, який би не лише досконало володів іноземною мовою, але й міг успішно передавати набуті знання дітям різного віку.     Метод навчання дітей англійської мови за допомогою асоціативних символів, розроблений вчителем англійської мови з багаторічним досвідом роботи Гунько Світланою Віталіївною, та успішн..
11.12.2015    Просмотров: 1586
Стадник Наталія Русланівна - вчитель англійської мови      Багаторічний досвід роботи вчителя, який працює з дітьми молодшого шкільного та дошкільного віку показує те, що необхідно розробити цілий комплекс вправ, які створюють умови для вирішення основних задач уроку. Якщо учень на кожному уроці розуміє іноземну мову, його вміння з уроку в урок удосконалюються, то це створює в дитини перспективу оволодіння іноземною мовою як засобом для спілкування. Таку систему завдань ..
11.12.2015    Просмотров: 2615
Група динамічно-варіативного розвитку "Маленька школа" при Палаці учнівської молоді м. Луцьк     Адреса: м.Луцьк, вул.Шопена,18 Тел. 72-01-16 Малишева Наталія Василівна - вчитель англійської мови     Маючи загальний педагогічний стаж близько 30 років, в «Маленькій школі» я працюю вчителем англійської мови вже більше 15 років.     За останні роки роботи з маленькими дітьми я помітила, що, не дивлячись на всі мої зусилля та наявність яс..
11.12.2015    Просмотров: 6775
Ткачук Людмила Володимирівна - завідувач. Сліпчук Ірина Василівна - вчитель англійської мови. Фрагмент уроку: ..
11.12.2015    Просмотров: 1039
Данкіна Валентина Павлівна – завідувач ДНЗ. Левчук Віта Вячеславівна – керівник гуртка англійської мови.         ..
11.12.2015    Просмотров: 1299
Костюк Валентина Миколаївна - завідувач ДНЗ №10. Турек Іванна Миколаївна - керівник гуртка англійської мови ДНЗ №10.       Щоразу як розпочинаю заняття, на дитячих обличчях – усміх.     Що я варта, діти, без вас?     Ви - натхнення моє, мій успіх.     03.01.2012 розпочала свою професійну діяльність керівника гуртка англійської мови у дитячому садочку №10, одразу почала працювати за методом асоціативних символі..
11.12.2015    Просмотров: 1442
Шумчук Г. М. - Завідувач ДНЗ Крошка Катерина Анатоліївна - керівник гуртка середні і старші групи (стаж – 3 р.)     Хочу відмітити, що метод асоціативних символів це справді знахідка для вчителів англійської мови в дитсадках. Кожне заняття проходить цікаво та на позитивних емоціях. А позитивні емоції, як відомо, сприяють кращому засвоєнню матеріалу.     Сама я працюю вчителем англійської мови в ДНЗ №11 м. Луцька з 2008р. Спочатку я використовувала МАС в ..
10.12.2015    Просмотров: 2649
Нерода Оксана В'ячеславівна - вчитель англійської мови.   У 2-му КЛАСІ АНГЛІЙСЬКУ ВЧАТЬ У РУХАХ     Іноземна мова в сучасному світі є засобом спілкування у різних сферах життя. Тому освоєнню цього предмета в школі надається особливе значення. А у 2002 році було введено обов'язкове вивчення іноземної мови з 2-го класу в усіх загальноосвітніх школах.     Коли учні починають вчити іноземну мову, жоден вчитель не може поскаржитись на відсутність зацікав..
10.12.2015    Просмотров: 1666
Назаренко Людмила Леонтіївна - завідувач ДНЗ №2 Гавриленко Тетяна Антонівна - вчитель англійської мови ..
10.12.2015    Просмотров: 1603
Біжук Віра Семенівна - завідувач. Зінич Наталія Боданівна - вчитель англійської мови.       Працюю керівником гуртка англійської мови в старших, середніх та молодших групах в ДНЗ №35 м.Луцька за методом асоціативних символів (МАС).     Відомо, що вивчення іноземної мови у ранньому віці корисне всім дітям, оскільки воно позитивно впливає на розвиток таких функцій як память, увага, мислення, сприймання, уява тощо.     На уроках анг..
10.12.2015    Просмотров: 2050
Ткачук-Грушицька Л.В. - вчитель англійської мови. Чапюк Ю.С. - вчитель англійської мови.     На сучасному етапі викладання іноземної мови, зокрема англійської, комуніка-тивний підхід має провідну позицію. Його суть зводиться до інтерактивної природи спілкування. Успішна організація процесу навчання молодших школярів залежить від врахування потреб вихованців, їхніх вікових особливостей, від уміння вчителя організувати навчальний процес в нетрадиційній, ігровій формі.  ..
10.12.2015    Просмотров: 965
Останні відгуки
Науковий вісник. Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі
Дуже дякую за матеріал,як молодому спеціалісту він дуже мені допоміг. Натхнення та успіхів!) ...»
19.11.2016    Просмотров: 4899
Женя
У вас захоплюючі уроки та вражаючі успіхи ! Молодці ! Я працюю з дошкільнятами, використовую Вашу методику, але не повністю. Є частина дітей. яким важко сприймати мову, вони бояться спілкуватись нею. ...»
09.10.2016    Просмотров: 7452
Тамара
Долучайтеся до ДРУЗІВ
доброго дня, які саме матеріали потрібно відправити? ...»
07.03.2016    Просмотров: 1914
Іванна Яковенко

Шановні учителі і керівники гуртків англійської мови!

Якщо ви працюєте за Методом Асоціативних Символів, або впроваджуєте його елементи ви можете долучитися до наших ДРУЗІВ і сторінка з вашим портфоліо буде розміщена на нашому сайті.

Пишіть та надсилайте ваші матеріали на адресу svitlana.gunko@gmail.com.

та дзвоніть за телефонами

З повагою, Світлана Гунько!

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com