Популярные Статьи
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності   &nb ...»
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій с ...»
Уведення в мовленнєве середовище – один із найвідповідальніших етапів уроку для забезпечення підсвід ...»

Вивчаємо англійську без проблем

Методичний кабінет управління освіти Луцької міської ради

Як допомогти дітям опановувати англійську мову так, щоб процес навчання був не нав'язливою повинністю, а цікавим, захоплюючим освітнім середовищем? До такого питання звернулися учасники інструктивно - методичної професійної зустрічі у Луцькому дошкільному навчальному закладі №7 (завідувач - Коваль Галина Дмитрівна). Перед педагогами виступали працівники міського методичного кабінету. Завідувач MMK Лещенко З.Б. зосередила увагу присутніх на важливості та ролі інноваційних підходів в організації навчально-виховного процесу. Коротко були презентовані ті новітні засоби, прийоми, які запроваджуються педагогами 3H3 міста успішно, результативно, за якими уже оформлені відповідні матеріали з досвіду роботи. Наголошенона необхідності пошуку методах які б створювали відповідну мотиваційну сферу, сприяли формуванню бажання вихованців вивчати іноземну, де б діти могли бути не лише учнями, а творцями на заняттях, а батьки легко зуміли б продовжувати цей процес удома. Методист ММК Чухнова О.П. розкрила особливості методу асоціативних символів, який - в основі посібника „Граючись, учимось" авторів Гунько C.B., Коновалюк З.В. У виступі прокоментовані результати апробації даного посібника вчителями англійської мови навчальних закладів міста. Зосереджено увагу на створеній програмі, яка сприятиме успішному викладанню іноземної мови за МАС. Методист ММК з питань дошкілля Цимбалюк 0Л. наголосила на питанні оптимального поєднання змісту і форм навчання дошкільнят. Саме про це ще раз обумовлено у новій програмі „Я у світі".

    Про результати міського експерименту, що проходить на базі НВК №9 і ДНЗ №7, розповіла заступник директора НВК №9 Сфіменко 0.1. Вона поділилася напрацьованим позитивним досвідом, запросила присутніх до співпраці.

    Справжнім педагогічним дійством був майстер-клас, презентований учителем англійської мови ДНЗ №7 Гунько C.B., автором посібника „Граючись, учимось". Не вірилось, що п'ятирічні вихованці так вільно спілкуються іноземною. Здавалося, що ще хвиля, і присутні дорослі активно включаться у гру, що відкриває нові таємниці мови. Тримаючи в руках книжечки, звертаючись до символів, імітуючи рухи людей, тварин, діти опановували нову лексику легкс^з інтересом,захопленням. Багато питань і прохання більше розповісти про даний метод, дозволити відвідувати ще заняття прозвучали з вуст педагогів. У планах ММК - багато методичних заходів, які сприятимуть професійному росту педагогів, успішному навчанню дітей, співпраці між вчителями та батьками з метою результативного засвоєння англійської мови.

http://osvita.lt.ukrtel.net/

Лещенко З.Б., завідувач ММК

  Отзывов: 0
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Последние Статьи
Готується до друку Піручник для вивчення англійської мови 3й клас
Шановні колеги! З радість хочемо поділитися з вами чудовою новиною. Готовий до друку підручник ...»
14.08.2021    Просмотров: 73
Шановні вчителі майбутнього 1 класу! Нагадуємо, що саме Ви з 14 травня по 17 травня обира ...»
13.05.2018    Просмотров: 990
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвален ...»
08.12.2017    Просмотров: 4286
Останні відгуки
Науковий вісник. Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі
Дуже дякую за матеріал,як молодому спеціалісту він дуже мені допоміг. Натхнення та успіхів!) ...»
19.11.2016    Просмотров: 6341
Женя
У вас захоплюючі уроки та вражаючі успіхи ! Молодці ! Я працюю з дошкільнятами, використовую Вашу методику, але не повністю. Є частина дітей. яким важко сприймати мову, вони бояться спілкуватись нею. ...»
09.10.2016    Просмотров: 9097
Тамара
Долучайтеся до ДРУЗІВ
доброго дня, які саме матеріали потрібно відправити? ...»
07.03.2016    Просмотров: 2292
Іванна Яковенко

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com