Популярные Статьи
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності   &nb ...»
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій с ...»
"ПОЧАТКОВА ШКОЛА" №8 2011 рік _ У процесі навчання англійської мови однією з основних проблем є з ...»

Вивчаємо англійську без проблем

Методичний кабінет управління освіти Луцької міської ради

Як допомогти дітям опановувати англійську мову так, щоб процес навчання був не нав'язливою повинністю, а цікавим, захоплюючим освітнім середовищем? До такого питання звернулися учасники інструктивно - методичної професійної зустрічі у Луцькому дошкільному навчальному закладі №7 (завідувач - Коваль Галина Дмитрівна). Перед педагогами виступали працівники міського методичного кабінету. Завідувач MMK Лещенко З.Б. зосередила увагу присутніх на важливості та ролі інноваційних підходів в організації навчально-виховного процесу. Коротко були презентовані ті новітні засоби, прийоми, які запроваджуються педагогами 3H3 міста успішно, результативно, за якими уже оформлені відповідні матеріали з досвіду роботи. Наголошенона необхідності пошуку методах які б створювали відповідну мотиваційну сферу, сприяли формуванню бажання вихованців вивчати іноземну, де б діти могли бути не лише учнями, а творцями на заняттях, а батьки легко зуміли б продовжувати цей процес удома. Методист ММК Чухнова О.П. розкрила особливості методу асоціативних символів, який - в основі посібника „Граючись, учимось" авторів Гунько C.B., Коновалюк З.В. У виступі прокоментовані результати апробації даного посібника вчителями англійської мови навчальних закладів міста. Зосереджено увагу на створеній програмі, яка сприятиме успішному викладанню іноземної мови за МАС. Методист ММК з питань дошкілля Цимбалюк 0Л. наголосила на питанні оптимального поєднання змісту і форм навчання дошкільнят. Саме про це ще раз обумовлено у новій програмі „Я у світі".

    Про результати міського експерименту, що проходить на базі НВК №9 і ДНЗ №7, розповіла заступник директора НВК №9 Сфіменко 0.1. Вона поділилася напрацьованим позитивним досвідом, запросила присутніх до співпраці.

    Справжнім педагогічним дійством був майстер-клас, презентований учителем англійської мови ДНЗ №7 Гунько C.B., автором посібника „Граючись, учимось". Не вірилось, що п'ятирічні вихованці так вільно спілкуються іноземною. Здавалося, що ще хвиля, і присутні дорослі активно включаться у гру, що відкриває нові таємниці мови. Тримаючи в руках книжечки, звертаючись до символів, імітуючи рухи людей, тварин, діти опановували нову лексику легкс^з інтересом,захопленням. Багато питань і прохання більше розповісти про даний метод, дозволити відвідувати ще заняття прозвучали з вуст педагогів. У планах ММК - багато методичних заходів, які сприятимуть професійному росту педагогів, успішному навчанню дітей, співпраці між вчителями та батьками з метою результативного засвоєння англійської мови.

http://osvita.lt.ukrtel.net/

Лещенко З.Б., завідувач ММК

  Отзывов: 0
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Последние Статьи
Шановні вчителі майбутнього 1 класу! Нагадуємо, що саме Ви з 14 травня по 17 травня обира ...»
13.05.2018    Просмотров: 679
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвален ...»
08.12.2017    Просмотров: 3091
Розроблено навчально-методичні плакати "Настільні ігри" для ДНЗ, 1-го та 2-го класів. Унікал ...»
09.09.2017    Просмотров: 1006
Останні відгуки
Науковий вісник. Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі
Дуже дякую за матеріал,як молодому спеціалісту він дуже мені допоміг. Натхнення та успіхів!) ...»
19.11.2016    Просмотров: 5016
Женя
У вас захоплюючі уроки та вражаючі успіхи ! Молодці ! Я працюю з дошкільнятами, використовую Вашу методику, але не повністю. Є частина дітей. яким важко сприймати мову, вони бояться спілкуватись нею. ...»
09.10.2016    Просмотров: 7609
Тамара
Долучайтеся до ДРУЗІВ
доброго дня, які саме матеріали потрібно відправити? ...»
07.03.2016    Просмотров: 1973
Іванна Яковенко

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com