Последние Статьи
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвален ...»
Розроблено навчально-методичні плакати "Настільні ігри" для ДНЗ, 1-го та 2-го класів. Унікал ...»
Популярные Статьи
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності   &nb ...»
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій с ...»
"ПОЧАТКОВА ШКОЛА" №8 2011 рік _ У процесі навчання англійської мови однією з основних проблем є з ...»

Публікації в пресі

Вид:
  • На странице:
  • 15
Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році Додаток 1 до листа МОН України від 16.06.2016р. № 1/9-315 Інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» Організація освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017  навчальному році здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Баз..
28.10.2016    Просмотров: 708
Долучайтеся до ДРУЗІВ
Шановні учителі і керівники гуртків англійської мови! Якщо ви працюєте за Методом Асоціативних Символів, або впроваджуєте його елементи ви можете долучитися до наших ДРУЗІВ і сторінка з вашим портфоліо буде розміщена на нашому сайті. Пишіть та надсилайте ваші матеріали на адресу svitlana.gunko@gmail.com. та дзвоніть за телефонами З повагою, Світлана Гунько! ..
12.12.2015    Просмотров: 1839
Науковий вісник. Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі
Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі     С. В. Гунько - учитель-методист англійської мови Державного навчального закладу № 7 м. Луцька Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі Роботу виконано в ДНЗ № 7 У статті висвітлено один із високоефективних методів навчання англійської мови дітей раннього віку - метод асоціативних символів (М..
11.12.2015    Просмотров: 4772
2006 р.     Журнал "Педагогічний пошук", №6 2006 р. С. В. ГУНЬКО, вчитель англійської мови ДНЗ №7 м. Луцька     Повноцінна освіта підростаючого покоління передбачає високий рівень навчання іноземним мовам. Прагнучи розпочати розв'язування цього завдання якомога раніше, педагоги вводять заняття І іноземних мов уже в дошкільних закладах.     Заняття з іноземної мови - це складний навчальний процес. Адже за мінімальний відрізок часу необхідно ..
10.12.2015    Просмотров: 1052
Луцький замок №50 15 грудня 2011 р.. Досвід луцьких дошкільників вивчали японці і канадці     У дитячому садку міста Луцька №7 «Лелітка» діти із трирічного віку розмовляють англійською. Перспективність новоГ методики визнало Міністерство освіти України, надавши гриф посібнику, який був написаний вчителем-нова-тором цього дитсадка Світланою Гунько. Цей дитячий дошкільний заклад один із кращих не лише у місті, а й у державі. Тут бували делегації працівників дошкілля навіть із ..
10.12.2015    Просмотров: 2082
Іноземна мова в сучасному світі є засобом спілкування у різних сферах життя. Тому освоєнню цього предмета в школі надається особливе значення. А у 2002 році було введено обов'язкове вивчення іноземної мови з 2-го класу в усіх загальноосвітніх школах. Коли учні починають вчити іноземну мову, жоден вчитель не може поскаржитись на відсутність зацікавленості цим предметом. Завдання педагога - досягти того, щоб цей інтерес залишався постійним і стійким. Проблема підвищення ефективності навчання..
10.12.2015    Просмотров: 1625
Методичний кабінет управління освіти Луцької міської ради Як допомогти дітям опановувати англійську мову так, щоб процес навчання був не нав'язливою повинністю, а цікавим, захоплюючим освітнім середовищем? До такого питання звернулися учасники інструктивно - методичної професійної зустрічі у Луцькому дошкільному навчальному закладі №7 (завідувач - Коваль Галина Дмитрівна). Перед педагогами виступали працівники міського методичного кабінету. Завідувач MMK Лещенко З.Б. зосередила увагу присутні..
10.12.2015    Просмотров: 1042
Сім’я і Дім №5 (737) 3-9 лютого 2011 р. Луцькі першачки заговорили англійською     УЧИТЕЛІ РОЗРОБИЛИ УНІКАЛЬНУ МЕТОДИКУ ВИВЧЕННЯ МОВИ БАЙРОНАІ ШЕКСПІРА викладання іноземної мови. І зазвичай усі вони зводяться до недосконалості методики, оскільки діти не можуть засвоїти складний матеріал. Але, схоже, Луцьк випередив всю Україну і нині є прикладом для інших міст у викладанні англійської мови в початковій школі.     Обласний центр Волині завдячує всеукраїнсь..
10.12.2015    Просмотров: 854
Англійську - у садочки! Добрий день! В одному з номерів вашої газети прочитала статтю про метод асоціативних символів у вивченні англійської мови в перших класах НВК № 9 та дитячому садку № 7. Хотілося 6 почути думку не тільки вчителів школи, а й інших спеціалістів щодо дієвості цього напрямку. І ще: чи можуть цю методику використовувати вчителі з інших міст? Відповідає Зіновія ЛЕЩЕНКО, завідувач міського методичного кабінету управління освіти Луцької міської ради: «Методика асоціативних с..
10.12.2015    Просмотров: 1465
"ПОЧАТКОВА ШКОЛА" №8 2011 рік _ У процесі навчання англійської мови однією з основних проблем є засвоєння та збереження в пам’яті лексичного матеріалу. Робота розпочинається, як правило, із семантизації, тобто розкриття значення нових лексичних одиниць.     Від ефективності та цілеспрямованості цього етапу залежить уся подальша робота над лексикою, тому педагог має обрати найефективніший спосіб презентації нових слів відповідно до вікових особливостей дітей.   &..
10.12.2015    Просмотров: 7518
Останні відгуки
Науковий вісник. Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі
Дуже дякую за матеріал,як молодому спеціалісту він дуже мені допоміг. Натхнення та успіхів!) ...»
19.11.2016    Просмотров: 4772
Женя
У вас захоплюючі уроки та вражаючі успіхи ! Молодці ! Я працюю з дошкільнятами, використовую Вашу методику, але не повністю. Є частина дітей. яким важко сприймати мову, вони бояться спілкуватись нею. ...»
09.10.2016    Просмотров: 7258
Тамара
Долучайтеся до ДРУЗІВ
доброго дня, які саме матеріали потрібно відправити? ...»
07.03.2016    Просмотров: 1839
Іванна Яковенко

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com