Схематичне планування для ДНЗ та 1, 2-х класів

Схематичне планування для ДНЗ та 1, 2-х класів
Схематичне планування для ДНЗ та 1, 2-х класів Схематичне планування для ДНЗ та 1, 2-х класів Схематичне планування для ДНЗ та 1, 2-х класів Схематичне планування для ДНЗ та 1, 2-х класів Схематичне планування для ДНЗ та 1, 2-х класів
Модель: 343434
Наявність: На складі
Ціна 20.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

В процесі навчання дітей із накопиченням вивченого матеріалу вчителю дуже важко втримати в пам’яті повний обсяг лексики до усіх тем, яку необхідно систематично повторювати з дітьми. Працюючи за методом асоціативних символів, учителю можливо зробити це без використання додаткових наочних засобів, що значно економить час. Тому основною метою схематично-тематичного плану є – забезпечити швидке та регулярне повторення великого об’єму мовного матеріалу попередніх уроків. Наприклад: на п’ятому уроці вчитель фактично за кілька хвилин може повторити та закріпити з дітьми мовний матеріал чотирьох попередніх уроків, на шостому – попередніх п’яти і т. п.

Схематично-тематичний план слугує відмінним допоміжним матеріалом у навчанні англійської мови. У ньому проілюстровано увесь систематизований за темами лексичний матеріал, який пропонується для засвоєння дітьми молодшого, середнього, старшого дошкільного віку та учнів першого, другого класів: рухи та дії; тварини; стан і ознаки людини, тварини; місцезнаходження; частини тіла; природа; члени родини; рахунок; іграшки, транспорт; пори року; одяг; їжа; шкільні предмети; професії тощо.

Крім лексичного, охоплено також синтаксичний (словосполучення, структури якими повинні оперувати діти) та граматичний рівні, подані схематично в таблицях та в картинках, що полегшує роботу з ними та дозволяє вчителю швидко і без зусиль зорієнтуватися в структурі нового та попередньо вивченого навчального матеріалу.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com