Останні відгуки

Навчальні плакати, розрізні картинки, казки

Показувати:
Відображати:
Сортування
   Ціна за плакат Залежить від кількості листів.     Комплект плакатів за методикою асоціативних символів розроблених для навчання у молодшій групі ДНЗ     Формат: плакат складається з декількох листів формату А3 які необхідно склеїти скотчем або розрізати (в..
0.00 грн.
Комплект навчально-методичних плакатів розроблений для навчання читання учнів 1-2 класів та швидкого повторення усіх правил читання на уроці.       ..
122.00 грн.
   Ціна за 1 плакат – 26 грн.     Комплект плакатів за методикою асоціативних символів розроблених для навчання у молодшій групі ДНЗ     Формат: плакат складається з 2-х листів формату А3 які необхідно склеїти скотчем або розрізати (в залежності від номеру). ..
0.00 грн.
   Ціна за 1 плакат – 25 грн.     Комплект плакатів за методикою асоціативних символів розроблених для навчання у середній групі ДНЗ     Формат: плакат складається з 2-х листів формату А3 які необхідно склеїти скотчем або розрізати (в залежності від номеру). ..
0.00 грн.
   Ціна за 1 плакат – 26 грн / 13 грн.     Комплект плакатів за методикою асоціативних символів     Формат: плакат складається з 2-х або 1-го листа формату А3 які необхідно склеїти скотчем або розрізати (в залежності від номеру).    Буд..
0.00 грн.
   Ціна за 1 плакат – 26 грн (за плакат з 2х листів).     Комплект плакатів за методикою асоціативних символів     Формат: плакат складається з 2-х (1-го чи 3х) листів формату А3 які необхідно склеїти скотчем або розрізати (в залежності від номеру).  ..
0.00 грн.
В процесі навчання дітей із накопиченням вивченого матеріалу вчителю дуже важко втримати в пам’яті повний обсяг лексики до усіх тем, яку необхідно систематично повторювати з дітьми. Працюючи за методом асоціативних символів, учителю можливо зробити це без використання додаткових наочних засобів, що ..
20.00 грн.