Навчальні плакати та наочність ДНЗ

Навчальні плакати та наочність ДНЗ

Показувати:
Відображати:
Сортування
Диск  до книги Граючись, учимось. Англійська в рухах. Для дітей дошкільного віку   ..
35.00 грн.
Журнал відвідуваності та календарно тематичне планування для ДНЗ. Для молодшої, середньої та старшої групп. Планування поурочне, для кожної вікової групи окреме. Журнал - 54 сторінки. Календарно тематичне планування: молодша група; середня група; старша група ..
70.00 грн.
   Ціна за плакат Залежить від кількості листів.     Комплект плакатів за методикою асоціативних символів розроблених для навчання у молодшій групі ЗДО     Формат: плакат складається з декількох листів формату А3 які необхідно склеїти скотчем або розрізати (в..
0.00 грн.
   Ціна за 1 плакат – 27 грн.     Комплект плакатів за методикою асоціативних символів розроблених для навчання у молодшій групі ДНЗ     Формат: плакат складається з 2-х листів формату А3 які необхідно склеїти скотчем або розрізати (в залежності від номеру). ..
0.00 грн.
   Ціна за плакат в залежності від кількості аркушів     Комплект плакатів за методикою асоціативних символів розроблених для навчання у середній групі ДНЗ     Формат: плакат складається з 2-х листів формату А3 які необхідно склеїти скотчем або розрізати (в з..
0.00 грн.

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com