Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України)

Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України)
Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) Підручник "Англійська мова" за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України)
Модель: MAS-0013
Наявність: На складі
Ціна 140.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

    Підручник "Англійська мова"  за методикою асоціативних символів для 1-го класу (Рекомендовано МОН України) розрахований для початкового рівня вивчення англійської мови у школах та для самостійного навчання.

для закладів загальное середньої освіти (з аудіосупроводом)

Гриф МОН України - Наказ МОН України від 06.07.2018 р. №734

 Кількість сторінок - 168.

Ознайомитися з частиною підручника онлайн можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1XvX_l_5PIa9bn7ev6k4wUOaq4o4V6rWj/view?usp=sharing

    Оригінальність підручника полягає в тому, що він допоможе вчителям та батькам навчати дітей англійській мові в цікавій, легкодоступній, часто жартівливій формі. Даний посібник не тільки полегшить навчальний процес, а й зробить його легким та захоплюючим як для вчителя так і його учнів.

    Новизною є те, що лексичний матеріал подається не традиційно, а з використанням МАС, який звільнить дітей від постійного нудного заучування нових слів та виразів і перетворить складний процес запам’ятовування мовного матеріалу в розвагу. Це є першою складовою успіху. Інша складова успіху – цікавий зміст навчання.

    Навчання передбачає збагачення словникового запасу з таких тем: «Я у світі тварин», «Помешкання тварин. Житло людини», «Щасливе дитинство», «Пори року. Одяг», «Їжа», «Повідомлення тварин і людей про себе». Тематика сфер та ситуацій спілкування відповідає сферам життєдіяльності дитини: ігрові рухи, дії, місцеперебування, внутрішній стан, явища природи, предмети та речі навколо нас, уподобання тощо.

    Тут розміщені тематичні картинки, сюжетні малюнки, картинки-схеми, добірка цікавих оповідань та ігор, граматичні таблиці, які спонукатимуть дітей до розмовної мови, логічного мислення, полегшать процес початкового вивчення англійської мови.

    Розроблено принципово новий підхід до навчання граматики, який дозволяє дуже просто навчати молодших школярів вживанню граматичних структур без пояснення правил, шляхом створення образів-символів до кожної граматичної одиниці.

    Літери англійського алфавіту вивчаються ігровим методом шляхом створення асоціативних образів-символів до їх графічного зображення. В розділі «Граючись, читаємо» у легкодоступній формі подано матеріал для читання.

    Структура посібника «Граючись, учимось» побудована так, що педагогу дуже легко зберегти принципи поетапного та послідовного навчання.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com