Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України)

Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України)
Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України) Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України) Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України) Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України) Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України) Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України) Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України) Навчальний посібник для 2-го класу "Граючись, учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС - 2019 (Схвалено МОН України)
Модель: MAS-225
Наявність: На складі
Ціна 210.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

 "Граючись учимось. Англійська в рухах для дітей" за МАС для 2-го класу повнокольорове, доповнене видання

Видання 2019 року

Гриф Схвалено МОН України 22 1/12 Г-472

Навчальний посібник "Граючись, учимось" за методикою асоціативних символів для 2-го класу розрахований для  вивчення англійської мови у школах та для самостійного навчання.

Ознайомитися з частиною підручника можна за писиланням https://drive.google.com/file/d/1eyvcNIynJfI-YjNcQwHVElfqy-EZMCFH/view?usp=sharing

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com