Популярные Статьи
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності   &nb ...»
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій с ...»
"ПОЧАТКОВА ШКОЛА" №8 2011 рік _ У процесі навчання англійської мови однією з основних проблем є з ...»

Засідання опорної школи керівників гуртків з англійської мови дошкільних навчальних закладів 19.09.2013

Гарбарук Галина Юрієвна

Учитель англійської мови Луцького ДНЗ №5 «Пізнайко» та Рокинівського ДНЗ «Барвінок», співавтор програми «Граючись, учимось» для дітей молодшого та середнього дошкільного віку, яка знаходиться на стадії розробки становлення та апробації

19 вересня 2013 року відбулося засідання опорної школи керівників гуртків англійської мови дошкільних навчальних закладів, створиних при міському методичному кабінеті управління освіти Луької міської ради, яка уже впродовж трьох років діє для навчання молодих спеціалістів з метою оволодіння сучасними інноваційними методами навчання дітей іноземної мови.

   Серед присутніх були як юні керівники-початківці, так і досвідчені керівники гуртків англійської мови. Засідання опорної школи очолювала методист управління освіти Луцької міської ради Чухнова Оксана Павлівна. Вона ознайомила слухачів з Інструктивно-методичними рекомендаціями «Про організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у 2013/2014 навчальному році» (лист МОН України 20.06.13 № 1/9-466), в якому подано перелік рекомендованих програм, за якими повинен проводитись навчальний процес у дошкільних навчальних закладах. Серед них і програма «Граючись, учимось» за методикою асоціативних символів, яка уже впродовж багатьох років була успішно апробована у ряді шкіл та дошкільних навчальних закладів  Луцька.

   Вищеназвана програма була опублікована видавництвом «Шкільний світ» у травні 2013 року, що робить можливим використання цієї методики на всеукраїнському рівні.  

   Чухнова О. П. дала настанову керівникам гуртків дотримуватися державних освітніх норм та вимог, серед яких: впорядкування та ведення документації, оснащення всіма необхідними матеріалами робочих місць, використання новітніх інформаційних технологій та  їх ефективне впровадження у навчально-виховний процес. Основним із закликів міського методиста було створення кожним учителем фото та відео фіксування своєї професійної діяльності, її підкріплення до портфоліо керівника гуртка англійської мови, що таким чином яскраво висвітлює результати його роботи та досягнення.

   Основним питанням засідання опорної школи стала презентація авторами експериментальної програми вивчення англійської мови за МАС для молодшого та середнього дошкільного віку. Ця програма умовно розподілена на IV розділи. Вона передбачає унікальну ігрову систему, що базується на систематичному повторенні англомовної лексики, її постійному застосуванні в різноманітних ігрових варіаціях. Саме тому програму вивчення англійської мови за МАС можна прирівняти до «снігової кулі», яка, рухаючись вперед, не розсипається, а лише збільшується, а відповідно збільшуються і знання дітей, що перебувають у постійному ігровому практичному застосуванні та своєрідному «тонусі».

   Гунько Світлана Віталіївна, автор методу асоціативних символів, дала цінні рекомендації та настанови, щодо розвитку та удосконалення технологій проведення занять за цією інноваційною методикою та презентувала робочий зошит з  англійської мови за методикою асоціативних символів для дітей старшого дошкільного віку, опрацювання якого дасть можливість дошкільнятам закріпити отримані знання на заняттях англійської мови, продемонструвати уже набутті та застосовувати їх практично.

   Окрім того, спеціально для новоствореної експериментальної програми Світланою Віталіївною Гунько було розроблено низку наочних матеріалів, ілюстрації яких чітко відповідають розподіленій лексиці для навчання дошкільників різних вікових груп.

   Отримавши методичні рекомендації та обмінявшись педагогічним досвідом, керівники гуртків англійської мови продовжують, або розпочинають свою професійну діяльність за інноваційною методикою вивчення англійської мови – методом асоціативних символів.

  Успішного втілення в життя всіх ідей та задумів!

Гарбарук Г. Ю.

 

  Отзывов: 0
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Последние Статьи
Шановні вчителі майбутнього 1 класу! Нагадуємо, що саме Ви з 14 травня по 17 травня обира ...»
13.05.2018    Просмотров: 272
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвален ...»
08.12.2017    Просмотров: 1402
Розроблено навчально-методичні плакати "Настільні ігри" для ДНЗ, 1-го та 2-го класів. Унікал ...»
09.09.2017    Просмотров: 578
Останні відгуки
Науковий вісник. Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі
Дуже дякую за матеріал,як молодому спеціалісту він дуже мені допоміг. Натхнення та успіхів!) ...»
19.11.2016    Просмотров: 3657
Женя
У вас захоплюючі уроки та вражаючі успіхи ! Молодці ! Я працюю з дошкільнятами, використовую Вашу методику, але не повністю. Є частина дітей. яким важко сприймати мову, вони бояться спілкуватись нею. ...»
09.10.2016    Просмотров: 5631
Тамара
Долучайтеся до ДРУЗІВ
доброго дня, які саме матеріали потрібно відправити? ...»
07.03.2016    Просмотров: 1517
Іванна Яковенко

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com