Популярные Статьи
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності   &nb ...»
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій с ...»
"ПОЧАТКОВА ШКОЛА" №8 2011 рік _ У процесі навчання англійської мови однією з основних проблем є з ...»

Актуальні проблеми сьогодення вирішуються за круглим столом

    12 листопада 2013 року у місті Луцьку методисти управлінь, відділів освіти, які здійснюють методичний супровід реалізації завдань дошкілля, керівники гуртків англійської мови у ДНЗ нашої області мали змістовну професійну зустріч за круглим столом з актуальних питань дошкільної освіти.

Розпочався захід у Луцькому ДНЗ №7 вітальним словом начальника управління освіти Луцької міської ради Гребенюка Олега Володимировича, який коротко окреслив особливості діяльності дошкілля міста, досягнення, проблеми і перспективи розвитку цієї освітньої сфери.  Особливий інтерес викликав виступ Долинної Ольги Петрівни, завідувача сектору науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України. Про нові тенденції, про головні аспекти розвитку і перспективи розповідала столична гостя. У виступі методиста вищої категорії відділення змісту загальної, середньої та дошкільної освіти  ІІТЗО МОН України Баженової Світлани Володимирівни прозвучали переконливі слова про необхідність вивчення іноземної мови із дошкільних років, оскільки – це уже не новизна, а вимога часу. Вона наголосила: «Позитивним є той факт, що педагоги-лучани ще у 2009-2010 рр. представили на розгляд спеціальної комісією з іноземних мов МОН України тематичні начально-методичні комплекти, уже тоді заявивши про перспективний педагогічний досвід викладання предмета у дошкіллі та початковій школі».

Виступи начальника відділу КМЗ Лещенко З.Б., головного спеціаліста відділу ДЗСПО Гдирі В.С., методистів ММК управління освіти Цимбалюк О.Л., Чухнової О.П., які у вигляді педагогічного діалогу (до нього включилися методисти ДНЗ) презентували цікаві проекти з актуальних питань організації роботи.

Перспективам розвитку дошкілля на Волині приділила увагу головний спеціаліст відділу ДЗСО управління освіти і науки Волинської ОДА Соломіна Тетяна Іванівна. Лаконічно, науково, доступно розкрила вона ті складові відповідної обласної цільової програми, які визначатимуть траєкторію руху до успіхів і визнання.

Питання методичного супроводу підвищення професійного рівня педагогів ДНЗ озвучено методистом відділу початкового навчання та дошкільного виховання ВІППО Березіною Оленою Михайлівною, одним із ініціаторів проведення круглого столу.

 

 

Присутніх вітала завідувач ДНЗ №7 Коваль Галина Дмитрівна, розкриваючи специфіку діяльності закладу, досвід міжнародної співпраці за участю у обласному відділенні ОМЕП (голова Філіппова І.Ю. (СНУ ім. Лесі Українки) була учасником заходу).А далі була казка… І феєю у ній виступала проста учителька, а казковими героями – малята-дошкільнята. Гунько Світлана Віталіївна, автор методу асоціативних символів, один із авторів навчально-методичних комплектів з викладання іноземної мови, що мають гриф МОН України «Схвалено для використання», подарувала присутнім свято мови, свято дитинства і доброти, віри у неперевершеність професії педагога.  Потім вихованці НВК №9 англійською запросили гостей до себе, аби ті переконалися, що є наступність  вивченні іншомовної лексики за МАС, оскілки їх наставники теж – співавтори НМК.  У НВК  присутнім члени адміністрації презентували школу, досягнення педагогів й учнів. Заступник директора Крутова Оксана Ігорівна поділилася досвідом, напрацьованим педагогами закладу із вивчення іноземної мови. Учителі Стадник Наталія Русланівна та Занюк Наталія Петрівна продемонстрували уроки, проведені з використанням МАС. Під час рефлексії присутні слухали наукове обґрунтування використання методу із вуст наукового консультанта здійснення експериментальної діяльності у НВК №9 Гусак Людмили Євгеніївни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри англійської мови СНУ ім. Лесі Українки.

 

День завершувався, в учасників круглого столу була творча втома, але залишилося і глибоке переконання, що ми усі  (і кожен зокрема) робимо велику справу – даруємо радість дитинства через пізнання світу і навчання, через віру у вихованців і визнання їх як особистостей, через присвячення себе назавжди професії «Педагог».

 

Зіновія Лещенко, начальник відділу КМЗ
управління освіти Луцької міської ради

  Отзывов: 0
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Последние Статьи
Шановні вчителі майбутнього 1 класу! Нагадуємо, що саме Ви з 14 травня по 17 травня обира ...»
13.05.2018    Просмотров: 884
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвален ...»
08.12.2017    Просмотров: 3754
Розроблено навчально-методичні плакати "Настільні ігри" для ДНЗ, 1-го та 2-го класів. Унікал ...»
09.09.2017    Просмотров: 1240
Останні відгуки
Науковий вісник. Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі
Дуже дякую за матеріал,як молодому спеціалісту він дуже мені допоміг. Натхнення та успіхів!) ...»
19.11.2016    Просмотров: 6014
Женя
У вас захоплюючі уроки та вражаючі успіхи ! Молодці ! Я працюю з дошкільнятами, використовую Вашу методику, але не повністю. Є частина дітей. яким важко сприймати мову, вони бояться спілкуватись нею. ...»
09.10.2016    Просмотров: 8748
Тамара
Долучайтеся до ДРУЗІВ
доброго дня, які саме матеріали потрібно відправити? ...»
07.03.2016    Просмотров: 2191
Іванна Яковенко

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com