Последние Статьи
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвален ...»
Розроблено навчально-методичні плакати "Настільні ігри" для ДНЗ, 1-го та 2-го класів. Унікал ...»
Популярные Статьи
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності   &nb ...»
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій с ...»
"ПОЧАТКОВА ШКОЛА" №8 2011 рік _ У процесі навчання англійської мови однією з основних проблем є з ...»

Новини

Вид:
  • На странице:
  • 15
  • 25
Шановні вчителі майбутнього 1 класу! Нагадуємо, що саме Ви з 14 травня по 17 травня обираєте ті підручники, за якими будете вчити учнів Нової української школи!  З радістю повідомляємо, що наш підручник для 1-го класу "Граючись учимось" С.Гунько, З.Коновалюк за Методом асоціативних символів отримав гриф "Рекомендовано" та перейшов у 3-й тур конкурсного відбору посібників до держамовлення. Просимо переглянути презентацію нашого посібника    Пропонуємо пр..
13.05.2018    Просмотров: 885
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвалено для використання у дошкільних навчальних закладах. Склад Посібник "Граючись, учимось. Англійська в рухаї для дітей старшого дошкільного віку" (автори: Гунько С.В., Коновалюк З.В.); Авторська програма та методичні рекомендації "Граючись, учимось. Англійська мова. Старший дошкільий вік" (автори: Гунько С.В., Гусак Л.Є., Лещенко З.Б., Чухнова О.П., Крутова О.І., Стадник Н.Р.), Робочий з..
08.12.2017    Просмотров: 3754
Розроблено навчально-методичні плакати "Настільні ігри" для ДНЗ, 1-го та 2-го класів. Унікальні розрізні плакати - ігри розроблені для дітей різного віку  Замовити плакати можна на ношому сайті та за телефоном. http://innovatelogic.com/our_products/nastilni-igru--plakati--nast%D1%96ln%D1%96-%D1%96gri--dlja-dnz--1-go-ta-2-go-kl---.html ..
09.09.2017    Просмотров: 1241
Нові плакати за МАС для 2-го класу
Нові плакати за МАС для 2-го класу Перейти до замовлення ..
15.12.2016    Просмотров: 1901
Навчаєте дітей англійської мови за методом асоціативних символів? Поділіться враженнями та пропозиціями. Нам важлива Ваша думка! (Анкета може бути анонімною. Усі анкети будуть опубліковані на сайті www.innovatelogic.com. Заповнену анкету відправляйте на Email: svitlana.gunko@gmail.com. Залишивши свої контактні дані, ви зможете напряму обмінюватись інформацією та досвідом зі своїми колегами). Заповнити анкету можна на сторінці "АНКЕТА для учителів"  Також можна завантажити анк..
06.11.2016    Просмотров: 1666
Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році Додаток 1 до листа МОН України від 16.06.2016р. № 1/9-315 Інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» Організація освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017  навчальному році здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Баз..
28.10.2016    Просмотров: 917
Долучайтеся до ДРУЗІВ
Шановні учителі і керівники гуртків англійської мови! Якщо ви працюєте за Методом Асоціативних Символів, або впроваджуєте його елементи ви можете долучитися до наших ДРУЗІВ і сторінка з вашим портфоліо буде розміщена на нашому сайті. Пишіть та надсилайте ваші матеріали на адресу svitlana.gunko@gmail.com. та дзвоніть за телефонами З повагою, Світлана Гунько! ..
12.12.2015    Просмотров: 2191
Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші дітки весело та легко співали англомовні пісні, придбайте музичний комплект “Граючись, співаємо”. Розроблений відповідно до програми “Граючись, учимось” англійська в рухах для дітей за методом асоціативних символів, затвердженої Міністерством освіти та науки України, комплект вміщує диск з 51 піснею та цікаву книгу-розмальовку. Ваша дитина висвітлить фарбами дивовижні пригоди героїв книги та співатиме чудові пісні, які просто запам*ятовуються та відтворюються за допомог..
11.12.2015    Просмотров: 1694
Уведення в мовленнєве середовище – один із найвідповідальніших етапів уроку для забезпечення підсвідомого, мимовільного запам’ятовування маленькими учнями іноземної лексики. Однією з важливих вимог до уроку за методикою АС є постійна, кропітка, урізноманітнена робота над лексикою нововведеного та попередньо введеного мовного матеріалу, яка сприяє легкому запам’ятовуванню іноземних слів. Це є та робота, яку не в змозі самостійно виконати дитина і яка в перспективі (якщо мова іде за школярів) в..
11.12.2015    Просмотров: 8748
Видавництво : Підручники та Посібники Автор(и) : Гунько С., Коновалюк З. ISBN : 978-966-07-2669-7 2014 рік, 128 стр., А4, обкладинка ламінована   Анотація Цей посібник допоможе навчати дітей англійської мови в цікавій та легкій формі. Лексичний матеріал подається не традиційно, а з використанням методу асоціативних символів (АС або МАС), який позбавить дітей постійного нудного заучування нових слів і фраз та перетворить складний процес запам’ятовування мовного ..
11.12.2015    Просмотров: 1059
    Колектив авторів працює над розробкою програми «Граючись, учимось» для дітей молодшого та середнього дошкільного віку. Ця програма передбачає унікальну ігрову систему, яка базується на систематичному повторенні англомовної лексики, її постійному застосуванні в різноманітних ігрових варіаціях. Запрошуємо усіх зацікавлених педагогів включитися в процес її обговорення та апробації. Просимо залишати свої відгуки, пропозиції та зауваження у нашому блозі. Вони будуть надзвичайно слушними..
11.12.2015    Просмотров: 3751
Гарбарук Галина Юрієвна Учитель англійської мови Луцького ДНЗ №5 «Пізнайко» та Рокинівського ДНЗ «Барвінок», співавтор програми «Граючись, учимось» для дітей молодшого та середнього дошкільного віку, яка знаходиться на стадії розробки становлення та апробації 19 вересня 2013 року відбулося засідання опорної школи керівників гуртків англійської мови дошкільних навчальних закладів, створиних при міському методичному кабінеті управління освіти Луької міської ради, яка уже впродовж трьох років..
11.12.2015    Просмотров: 929
29 листопада на базі управління освіти Луцької міської ради та Луцьких шкіл №№ 7,14,12,21 відбувся обласний семінар заступників начальників управлінь (відділів) освіти області з теми «Інноваційні підходи до управління експериментальною діяльністю  у закладах освіти міста». Своїми надбаннями з освітянами області поділились педагоги міста, представивши результати роботи своїх  колективів з дослідно-експериментальної роботи.          ..
11.12.2015    Просмотров: 861
    12 листопада 2013 року у місті Луцьку методисти управлінь, відділів освіти, які здійснюють методичний супровід реалізації завдань дошкілля, керівники гуртків англійської мови у ДНЗ нашої області мали змістовну професійну зустріч за круглим столом з актуальних питань дошкільної освіти. Розпочався захід у Луцькому ДНЗ №7 вітальним словом начальника управління освіти Луцької міської ради Гребенюка Олега Володимировича, який коротко окреслив особливості діяльності дошкілля міста, до..
11.12.2015    Просмотров: 1024
12 листопада 2013 року на базі дошкільного навчального закладу № 7 м. Луцьк Волинської області відбулося засідання «круглого столу» з теми «Актуальні питання розвитку  дошкільної освіти» для спеціалістів і методистів з питань дошкільної освіти управлінь освіти міських рад, відділів освіти районних державних адміністрацій, вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Волинської області.          Захід відбувся за участю співробітників Інсти..
11.12.2015    Просмотров: 900
Навчальний фільм "Фрагменти уроків за МАС у ДНЗ" доступний для перегляду. В даному навчальному фільмі показані приклади роботи за МАС у ДНЗ, наведено велека кількість ігор та вправ. Чекаємо на ваші коментарі та побажання щодо роботи за методикою.   ..
11.12.2015    Просмотров: 1419
Вийшов друком робочий зошит для дітей дошкільного віку по програмі «Граючись учимось. Англійська мова, Програма та методичні рекомендації (К., «Шкільний світ», 2013 р.) » Дане видання може використовуватися і як самостійне, так як зошит написаний згідно діючої програми. Це незамінний помічник учителю та дітям в успішному оволодінню початкових навиків англійської мови. Робочий зошит має головну особливість, яка відрізняє його від аналогічних посібників для дітей: Усі лексичні одиниці, ..
11.12.2015    Просмотров: 843
Вийшла друком програма та методичні рекомендації для дітей старшого дошкільного віку "Граючись, учимось. Англійська мова."  Програма схвалена для використання в дошкільних навчальних закладах. Київ "Редакції газет з дошкільної та початкової освіти" 2013 р.     ..
11.12.2015    Просмотров: 1117
1.11.2012     Відбулося чергове засідання опорної школи керівників гуртків англійської мови дошкільних навчальних закладів     На базі ДНЗ №7 м. Луцька відбулося чергове засідання опорної школи керівників гуртків англійської мови дошкільних навчальних закладів, які викладають іноземну за методикою асоціативних символів.     Мета засідання: обговорення пропозицій по питанню розробки програми англійської мови для дітей трьохрічного віку (молодша..
11.12.2015    Просмотров: 631
24.04.12     Участь у конференції "Актуальні проблеми іншомовної комунікації: лінгвістичні, методичні та соціально-психологічні аспекти"        Гунько С. В. взяла участь у роботі І-ї Всеукраїнської науково-методичної конференції "Актуальні проблеми іншомовної комунікації: лінгвістичні, методичні та соціально-психологічні аспекти" з доповіддю на секційному засіданні на тему "Метод асоціативних символів – інноваційний метод викладання англійської мов..
11.12.2015    Просмотров: 1434
Навчально-методичий комплект для вивчення англійської мови у дошкільних навчальних закладах "Граючись, учимось" схвалено МОН України для використання у навчально-виховному процесі. ..
11.12.2015    Просмотров: 679
Проходить апробацію посібник з англійської мови для учнів 2-го класу Проходить апробацію посібник з англійської мови для учнів 2-го класу „Граючись, учимось. Англійська мова в рухах” на базі НВК №9 та НВК №24 м. Луцька. Готуються методичні рекомендації, розробляється календарно-тематичне планування з викладання англійської мови у 2-му класі за МАС ..
11.12.2015    Просмотров: 621
08.07.10     Навчально-методичний комплект для 1-го класу схвалено МОН України Навчально-методичний комплект:  - „Авторська програма з англійської мови для учнів 1 класу (з урахуванням методу асоціативних символів)” - посібник з англійської мови для учнів 1 класу „Граючись, учимось. Англійська мова в рухах” - методичні рекомендації з викладання англійської мови учням 1 класу схвалені Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх на..
11.12.2015    Просмотров: 665
CMS для интернет магазинов OCSHOP.CMS v1.5.6.3
CMS для интернет магазинов OCSHOP.CMS v1.5.6.3 ..
08.04.2014    Просмотров: 629
Останні відгуки
Науковий вісник. Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі
Дуже дякую за матеріал,як молодому спеціалісту він дуже мені допоміг. Натхнення та успіхів!) ...»
19.11.2016    Просмотров: 6014
Женя
У вас захоплюючі уроки та вражаючі успіхи ! Молодці ! Я працюю з дошкільнятами, використовую Вашу методику, але не повністю. Є частина дітей. яким важко сприймати мову, вони бояться спілкуватись нею. ...»
09.10.2016    Просмотров: 8748
Тамара
Долучайтеся до ДРУЗІВ
доброго дня, які саме матеріали потрібно відправити? ...»
07.03.2016    Просмотров: 2191
Іванна Яковенко

Новини

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com