Последние Статьи
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвален ...»
Розроблено навчально-методичні плакати "Настільні ігри" для ДНЗ, 1-го та 2-го класів. Унікал ...»
Популярные Статьи
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності   &nb ...»
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій с ...»
"ПОЧАТКОВА ШКОЛА" №8 2011 рік _ У процесі навчання англійської мови однією з основних проблем є з ...»

Наш Блог. Корисні поради учителю

Вид:
  • На странице:
  • 15
  • 25
  • 50
Шановні вчителі майбутнього 1 класу! Нагадуємо, що саме Ви з 14 травня по 17 травня обираєте ті підручники, за якими будете вчити учнів Нової української школи!  З радістю повідомляємо, що наш підручник для 1-го класу "Граючись учимось" С.Гунько, З.Коновалюк за Методом асоціативних символів отримав гриф "Рекомендовано" та перейшов у 3-й тур конкурсного відбору посібників до держамовлення. Просимо переглянути презентацію нашого посібника    Пропонуємо пр..
13.05.2018    Просмотров: 697
Навчально методичний комплект для ДНЗ схвалено МОН України 1.11.2017
Навчально методичний комплект (посібник "Граючись учимось, Робочий зошит, програма для ДНЗ") схвалено для використання у дошкільних навчальних закладах. Склад Посібник "Граючись, учимось. Англійська в рухаї для дітей старшого дошкільного віку" (автори: Гунько С.В., Коновалюк З.В.); Авторська програма та методичні рекомендації "Граючись, учимось. Англійська мова. Старший дошкільий вік" (автори: Гунько С.В., Гусак Л.Є., Лещенко З.Б., Чухнова О.П., Крутова О.І., Стадник Н.Р.), Робочий з..
08.12.2017    Просмотров: 3206
Нові плакати за МАС для 2-го класу
Нові плакати за МАС для 2-го класу Перейти до замовлення ..
15.12.2016    Просмотров: 1753
Навчаєте дітей англійської мови за методом асоціативних символів? Поділіться враженнями та пропозиціями. Нам важлива Ваша думка! (Анкета може бути анонімною. Усі анкети будуть опубліковані на сайті www.innovatelogic.com. Заповнену анкету відправляйте на Email: svitlana.gunko@gmail.com. Залишивши свої контактні дані, ви зможете напряму обмінюватись інформацією та досвідом зі своїми колегами). Заповнити анкету можна на сторінці "АНКЕТА для учителів"  Також можна завантажити анк..
06.11.2016    Просмотров: 1458
Easy English (using the Method of Associated Symbol), Gunko Svitlana
..
01.11.2016    Просмотров: 1583
Moving Games (using the Method of Associated Symbols)
..
01.11.2016    Просмотров: 1271
Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році Додаток 1 до листа МОН України від 16.06.2016р. № 1/9-315 Інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» Організація освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017  навчальному році здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Баз..
28.10.2016    Просмотров: 789
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності
Метод Асоціативних Символів через імітацію, максимально наближену до реальності      Доведено, що пам’ять у дитини не довгострокова: вона не тільки швидко запам’ятовує, але й швидко забуває вивчене. Збереження в пам’яті мовного матеріалу продовжує залишатись однією з найбільших проблем у навчанні. Дослідники дитячого мислення стверджують, що розуміння будь-якого поняття для дітей раннього віку відбувається на основі конкретного й безпосереднього сприймання і тому дуже ва..
13.12.2015    Просмотров: 14549
Долучайтеся до ДРУЗІВ
Шановні учителі і керівники гуртків англійської мови! Якщо ви працюєте за Методом Асоціативних Символів, або впроваджуєте його елементи ви можете долучитися до наших ДРУЗІВ і сторінка з вашим портфоліо буде розміщена на нашому сайті. Пишіть та надсилайте ваші матеріали на адресу svitlana.gunko@gmail.com. та дзвоніть за телефонами З повагою, Світлана Гунько! ..
12.12.2015    Просмотров: 2007
Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші дітки весело та легко співали англомовні пісні, придбайте музичний комплект “Граючись, співаємо”. Розроблений відповідно до програми “Граючись, учимось” англійська в рухах для дітей за методом асоціативних символів, затвердженої Міністерством освіти та науки України, комплект вміщує диск з 51 піснею та цікаву книгу-розмальовку. Ваша дитина висвітлить фарбами дивовижні пригоди героїв книги та співатиме чудові пісні, які просто запам*ятовуються та відтворюються за допомог..
11.12.2015    Просмотров: 1531
Уведення в мовленнєве середовище – один із найвідповідальніших етапів уроку для забезпечення підсвідомого, мимовільного запам’ятовування маленькими учнями іноземної лексики. Однією з важливих вимог до уроку за методикою АС є постійна, кропітка, урізноманітнена робота над лексикою нововведеного та попередньо введеного мовного матеріалу, яка сприяє легкому запам’ятовуванню іноземних слів. Це є та робота, яку не в змозі самостійно виконати дитина і яка в перспективі (якщо мова іде за школярів) в..
11.12.2015    Просмотров: 7727
Кожен учитель розуміє, що спілкування – це не просто постійне повторення та «зазубрювання» запитань та відповідей на них. Спілкування можливе лише в тому випадку, коли діти усвідомлено оперують зрозумілою для них лексикою та синтаксичними конструкція, нехай навіть вони часто помиляються. Спілкування за МАС – один із різновидностей поетапного розвитку діалогічного мовлення в штучно створеному мовленнєвому середовищі з обов’язковим збереженням принципу поступового нарощування складності в проце..
11.12.2015    Просмотров: 1117
    Колектив авторів працює над розробкою програми «Граючись, учимось» для дітей молодшого та середнього дошкільного віку. Ця програма передбачає унікальну ігрову систему, яка базується на систематичному повторенні англомовної лексики, її постійному застосуванні в різноманітних ігрових варіаціях. Запрошуємо усіх зацікавлених педагогів включитися в процес її обговорення та апробації. Просимо залишати свої відгуки, пропозиції та зауваження у нашому блозі. Вони будуть надзвичайно слушними..
11.12.2015    Просмотров: 2897
Навчальний фільм "Фрагменти уроків за МАС у ДНЗ" доступний для перегляду. В даному навчальному фільмі показані приклади роботи за МАС у ДНЗ, наведено велека кількість ігор та вправ. Чекаємо на ваші коментарі та побажання щодо роботи за методикою.   ..
11.12.2015    Просмотров: 1213
Запитання Вікторії К.     Чи не могли ви у вашому блозі детальніше розписати як навчити дітей згідно Вашої методики фраз з теми «Знайомство», «Прощання» і також слів ввічливості, типу:Hello, sorry     Одна із особливостей нашої методики полягає у тому, що б навчальний процес не розпочинати з теми «Знайомство». Ми вважаємо, що в такому випадку порушується принцип поетапності та послідовності у навчанні, а це обов’язково призведе до виникнення у маленьких учнів пев..
11.12.2015    Просмотров: 1164
Вийшла друком програма та методичні рекомендації для дітей старшого дошкільного віку "Граючись, учимось. Англійська мова."  Програма схвалена для використання в дошкільних навчальних закладах. Київ "Редакції газет з дошкільної та початкової освіти" 2013 р.     ..
11.12.2015    Просмотров: 967
  Гунько С.В.  Сьогодні у педагогічній практиці при навчанні англійської мови дітей дошкільного та молодшого шкільного віку частіше всього використовується традиційний пояснювально-ілюстративний метод. Не секрет, що для маленьких учнів, які пізнають світ здебільшого через гру, цього недостатньо. Завдання педагога – організувати навчання в такий спосіб, щоб до процесу запам’ятовування мовного матеріалу долучили усі притаманні дитині природні здібності, тобто щоб мовні одиниці с..
11.12.2015    Просмотров: 4416
           Циплюк Аліна Миколаївна – аспірантка II року навчання спеціальності 13. 00. 09 – «Теорія навчання» кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Східноєвропейського національного університету  імені Лесі Українки; керівник гуртка англійської мови ДНЗ №40 м. Луцька         Актуальність вивчення англійської мови на сучасному етапі обумовлена низкою чинників: глобалізацією (розростання комунікаційних та інформаційних мереж..
11.12.2015    Просмотров: 3353
  Ответ на вопрос Дарьи "Уважаемые авторы. Вот уже третий год преподаю английский в дошкольном учреждении. Сталкиваюсь с такой проблемой. Когда вижу, что за отведенное на изучение определенной темы время не все дети ее усвоили на достаточном уровне, не приступаю к новой, а руководствуясь принципом «Лучше меньше да лучше», продолжаю работать над той же темой. К концу года обнаруживаю, что не успеваю выучить с малышами все, что запланировано. Меня заинтересовала ваша методика. Не возникнет..
11.12.2015    Просмотров: 768
Казки, ігри: дивимось, слухаємо, читаємо
    Веселі казочки для найменших та для учителів.     Дивіться разом з вашими вихованцями веселі історії та казки.     Навчайтеся разом з нами.   Казка про маленьку корівку за МАС Miming stories "Веселий зоопарк" за МАС Miming stories "ZOO" за МАС Гра з Фішкою за МАС Гра з фішкою за методикою асоціативних символів Гра What Do you do in the flat? Цікава гра з картками використовуючи методику а..
11.12.2015    Просмотров: 4660
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій сторінці будуть відеоматеріали, фрагменти занять, ігри та інші відео які допоможуть вам зрозуміти методику викладання та апробувати це на своїх малюках     Сторінка буде постійно оновлюватися, ми будемо постійно додавати нову інформацію.     Ми надіємося ви знайдете тут інформацію для навчання дітей, а також нові ідеї для використання у практиці   &n..
11.12.2015    Просмотров: 8897
    Вивчайте англійську весело та швидко за допомогою наших відеоматеріалів. Ми цій сторінці будуть відеоматеріали, фрагменти занять, ігри та інші відео які допоможуть вам зрозуміти методику викладання та апробувати це на своїх малюках     Сторінка буде постійно оновлюватися, ми будемо постійно додавати нову інформацію.     Ми надіємося ви знайдете тут інформацію для навчання дітей, а також нові ідеї для використання у практиці   &n..
11.12.2015    Просмотров: 6095
    По методике обучения английскому языку на начальном этапе был задан очень интересный вопрос от Елены: «Уважаемые авторы, у меня назрел вот такой вопрос: почему у Вас не в начальных, а в последующих уроках происходит подмена Present Continuous на Present Simple, если мы говорим об обычных повседневных действиях, то это понятно, но вот там, например, где выходит ребенок, показывает как он моет кошечку и говорит - I wash the cat.(или в игре где один ребенок отдает команды, а д..
11.12.2015    Просмотров: 1771
Расширенный ответ на вопрос по методике из предыдущего поста. В разных возрастных группах длительность уроков приблизительно такова:             Младшая – 15-20 мин,             Средняя – 20-25 мин.             Старшая – 25-30 мин.             Мы уже много лет у..
11.12.2015    Просмотров: 763
Як починати вчити дітей у ДНЗ ..
11.12.2015    Просмотров: 2691
Останні відгуки
Науковий вісник. Метод асоціативних символів - сучасний високоефективний метод вивчення іноземної мови на початковому етапі
Дуже дякую за матеріал,як молодому спеціалісту він дуже мені допоміг. Натхнення та успіхів!) ...»
19.11.2016    Просмотров: 5135
Женя
У вас захоплюючі уроки та вражаючі успіхи ! Молодці ! Я працюю з дошкільнятами, використовую Вашу методику, але не повністю. Є частина дітей. яким важко сприймати мову, вони бояться спілкуватись нею. ...»
09.10.2016    Просмотров: 7727
Тамара
Долучайтеся до ДРУЗІВ
доброго дня, які саме матеріали потрібно відправити? ...»
07.03.2016    Просмотров: 2007
Іванна Яковенко

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com